Skałka Żabnica - Gwiazda Skrzyszów 4 - 0

Nowak, Romancik (80' Janis), Vesely, Dancik, Mojik, Gdovicin, Kucz( 54' Gajewski), Sołtysek (64' Jetko), Jaroszek, Matus, Vozar (64' Stasica)

Vozar 17'
Gdovicin 20'
Dancik 30'
Jaroszek 51'

Skałka atakowała od pierwszych minut spotkania aktywny był Vozar który oddał pierwszy groźny strzał w 4'. Pierwszą bramkową sytuacje gospodarze mieli w 15' kiedy to znajdujący się w wybornej formie Matus z bliskiej odległości nie zdołał pokonać bramkarza gości. W 17' było już 1-0 ładną akcje Mojika i Matusa wykończył pewnym strzałem Michal Vozar, minutę później w doskonałej sytuacji po raz kolejny znalazł się Matus jednak i tym razem zabrakło szczęścia nie zdołał zdobyć drugiej bramki. W 20' kibice zgromadzeni na stadionie przy ulicy 3 Maja mieli okazje zobaczyć bramkę którą bez wątpienia można określić mianem "stadiony europy" Adrian Gdovicin z około 30m. z pierwszej piłki uderzył piłkę która wpadła w tzw. "okienko" przy okazji odbijając się jeszcze od słupka. W 30' padła bramka na 3-0 autorem był Dancik który wykorzystał podanie Kucza z rzutu rożnego i ładnym strzałem głową pokonał bramkarza Gwiazdy. Do końca pierwszej połowy wynik się nie zmienił. W 48' jedyny groźny strzał oddali goście jednak Nowak pewnie obronił strzał z 10 metrów. w 51' dzięki niepewnej interwencji bramkarza gości Piotr Jaroszek lekkim strzałem podwyższył na 4-0. w 57' bardzo groźny i ładny strzał z 35m oddał Mojik piłka poszybowała niewiele nad poprzeczką. W 69' Martin Matus oddał wyborny strzał z woleja lecz piłka trafiła wprost w nogi bramkarza gości. W 76 Michal Mojik który dziś rozegrał bardzo dobry mecz wykonał rzut wolny z 20m piłka po jego strzale trafiła w spojenie słupka z poprzeczką. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Wszyscy gracze Skałki zagrali dziś dobry mecz na pochwałę zasługują waleczni Gdovicin, Mojik, Jaroszek, oraz popularny "Colina" czyli Mauts szkoda że nie wykorzystał swoich sytuacji a wynik zapewne były o wiele wyższy, miejmy nadzieję że w kolejnym spotkaniu z Przyszłością Rogów zawodnicy Skałki zagrają równie dobrze a o niespodziankę nie będzie trudno.