Skałka Żabnica – TS Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-1(2-0)

Bramki:

Frantisek Paulus '14 , Rafał Chowaniec '20

Skład:

Urbacz, Śleziak, Mazur, Midor, Chyla, Paulus (Stasica '87), Janiś, Pawlus, Jaroszek, Chowaniec(Kąkol '64), Natanek (Brzyski93)

Mecz z rezerwami Podbeskidzia był z pewnością ciekawym widowiskiem zwłaszcza w pierwszej połowie. Pierwszy groźny strzał gospodarze oddali już w 1 minucie jednak piłka nie szła w światło bramki. Goście odpowiedzieli w '3 jednak ten strzał nie był w stanie zaskoczyć naszego bramkarza. W 7 minucie bardzo ładnym strzałem popisał się aktywny Frantisek Paulus jednak jego strzał o kilka centymetrów minął bramkę TSP II. W '14 było 1-0 a bramkę po mądrym podaniu Piotra Jaroszka zdobył Paulus jest to jego druga bramka w barwach Skałki. 6 min później było już 2-0 bramkę zdobył niezawodny Rafał Chowaniec. Kolejne minuty przynosił dominacje Skałki z nielicznymi kontrami gości. W 34 Chowaniec próbował zaskoczyć bramkarza gości który niepewnie wybił piłkę pomimo trudnej pozycji jego strzał minimalnie minął bramkę. Do końca pierwszych 45 min nic się nie zmieniło . Po zmianę połów gospodarze już w 46 mieli dogodna sytuacje na podwyższenie jednak Dominikowi Natankowi zabrakło zimnej krwi i nie zdołał pokonać bramkarza TSP II. W 56 kolejny dobry strzał oddał Chowaniec jednak i tym piłka po jego strzale nie znalazła drogi do bramki. Do 80 nic się ciekawego nie działo walka toczył się w środku pola gra, nie przynosiła żadnych ciekawych akcji. W 80 powinno być 3-0 jednak po rzucie rożnym najwyżej do piłki wyskoczył Marek Pawlus oddał ładny strzał jednaj dwója obrońców TSP II na raty i dość szczęśliwie wybiła piłkę z linii bramkowej. W 82 po dobrej kontrze ładny strzał oddał Tomasz Kąkol jednak bramkarz końcówkami palców wybił piłkę na rzut rożny. W 88 goście po ładnym strzale z z 20 metrów zdobyli kontaktową bramkę. Mecz zakończył się wynikiem 2-1 dla Skałki, która był lepsza w tym spotkaniu, miała dużo sytuacji bramkowych szkoda że wykorzystała tylko dwie bo wynik mógł być o wiele wyższy.