Skałka Żabnica - LKS Orzeł Łękawica 6 - 0 (3-0)

Urbacz, Mazur, Śleziak, Paulus, Zuziak, Jaroszek, Pawlus('82 Zwardoń), Kąkol, Brzyski('45 Stasica), Natanek('64 Puto), Chowaniec('75 Janiś)

Bramki :

Rafał Chowaniec '19, '37, '73, Kąkol '42, Natanek '61, Stasica '88

Mecz pomiędzy Orłem a Skałka był meczem jednostronnym w którym liczyła się tylko Skałka, drużyna z Łękawicy poza kilkoma momentami nie istniała. Żabniczanie juz od 1 minuty zaczęli "szturm" na bramkę Orła. Pierwszą składną akcje przeprowadzili w '2 zakończoną strzałem bardzo aktywnego w tym meczu Chowańca. Kolejną dogodną okazje Żabniczanie stworzyli w '9 strzałem głową popisał się Grzegorz Brzyski jego strzał minimalnie poszybował nad poprzeczką. Ten sam zawodnik zmarnował w '12 kapitalną okazje z 2 merów nie trafił do pustej bramki (ładną asystą popisał się Tomasz Kąkol). Kibice Skałki na pierwszą bramkę musieli czekać do '19 kiedy to Chowaniec w swoim stylu umieścił piłkę w siatce ładnym strzałem w długi róg. Następnie swoje sytuacje mieli Kąkol, ponownie Chowaniec, Pawlus jednak ich strzały mijały bramkę Łękawian lub szybowały nad poprzeczką. Bramka na 2-0 padła w ''37 autorem był Chowaniec strzałem głową pokonał bramkarza gości, asystował Jaroszek. 5 minut później było 3-0 ładną akcje równie ładnym strzałem wykończył Tomek Kąkol. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3-0 dla gospodarzy. Po zmianie stron podopieczni Krzysztofa Szybieloka dążyli do podwyższenia wyniku. W '54 wyborną sytuacje zmarnował Chowaniec będąc sam na sam trafił w nogi bramkarza. W '57 słupek uratował gości i przed utratą kolejnej bramki strzelał Jaroszek. W '61 na 4-0 podwyższył Dominik Natanek który wyrolował całą defensywę położył bramkarza i skierował piłkę do pustej bramki. W '73 swoją trzecią bramkę zdobył Chowaniec pokonał bramkarza ładnym strzałem z 7 metrów. W '88 ostatnia bramkę na 6-0 zdobył Paweł Stasica asystował Radoslav Janiś . Mecz zakończył się wynikiem 6-0 jednak był to najniższy wymiar kary jaką dostali zawodnicy Orła który po prostu grali słabo bez pomysłu na akcje. Skałka grała dynamicznie z polotem strzelając cały worek bramek.