LKS Czaniec - Skałka Żabnica 3 - 2

Urbacz, Śleziak, Mazur, Pawlus(Janiś '35), Jaroszek, Paulus, Zuziak, Brzyski(Chyla '39), Kąkol, Natanek, Chowaniec

Bramki:

Chowaniec '51, Kąkol '78

Dzisiejszy mecz pomiędzy LKSem Czaniec a Skałką zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3-2. Pierwsze 10 minut było czasem wzajemnego poznawania oraz asekuracyjnej gry w środku pola. W '12 Czaniec zdobył pierwszą bramkę lecz nie została uznana ponieważ arbiter dopatrzył się spalonego. Kolejne minuty przynosiły grę w środku pola gra obu drużyna jak na mecz na szczycie była bardzo słaba dużo strat i niecelnych podań dodatkowym utrudnieniem były fatalne warunki atmosferyczne. W '27 pięknym strzałem z 25 metrów popisał się zawodnik gospodarzy wyprowadzając swój zespół na prowadzenie. Po stracie bramki gra obu drużyn się nie zmieniła, nie przynosiła nic ciekawego. Pierwsza połowa zakończyła się jedno bramkowym prowadzeniem gospodarzy. Druga połowa była lepsza od pierwszej już w 51 bramkę na 1-1 zdobył Chowaniec wykończając składną akcje całego zespołu, później swoje okazje mieli Kąkol, Zuziak, oraz Chowaniec, ten pierwszy w 78 zdobył bramkę na 2-2 pokonując bramkarza gospodarzy ładnym strzałem głową, 2 minuty później Skałka straciła bramkę na 3-2 do końca wynik się nie zmienił. Skałka poniosła 2 porażkę w sezonie oraz drugą z Czańcem. Na słowa uznania zasługuje postawa bramkarza Skałki Krzysztofa Urbacza który kilkukrotnie uratował swoją drużynę przed stratą bramek.