Skałka Żabnica - LKS Bestwina 3 - 0

Urbacz, Chyla, Zwardoń, Mazur, Śleziak, Paulus, Janiś, Zuziak('64 Kąkol), Jaroszek, Chowaniec('86 Brzyski), Natanek('74 Stasica)

Bramki:

Natanek '44, Chowaniec '75, Kąkol '90

Skałka pokonując gości z Bestwiny przypieczętowała swój awans do 4 ligi. Mecz od pierwszych minut należał do gospodarzy którzy byli lepiej zorganizowani, umiejętnie rozbijali wszystkie próby ataku gości. Już w 10 wspaniały strzał z rzutu wolnego oddał bardzo aktywny Piotr Jaroszek piłka trafiła w poprzeczkę. Kolejne minuty przynosił bardzo ambitną grę Skałki która nie pozwalała na jakiekolwiek zagrożenie bramki z strony Bestwiny. W 37 ładnym strzałem głową popisał się Chowaniec jago strzał o centymetry minął bramkę gości. W 43 po akcji całego zespołu bramkę zdobył Dominik Natanek który dobił piłkę odbitą od poprzeczki pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-0 dla gospodarzy. Po zmianie stron Skałka grała jeszcze bardziej ambitnie w 46 ładny strzał oddał Natanek lecz był on minimalnie nie celny. Około 50 minuty piłkarze Bestwiny byli zamknięci na swojej połowie czego owocem był strzał Zuziaka z 16 m w poprzeczkę minutę późnie Natanek trafił w słupek. Następnie swoje okazje mieli Chowaniec, Paulus, Janiś, ten pierwszy w 75 zdobył bramkę na 2-0 ładnym strzałem z głowy pokonując bramkarza, na słowa uznania zasługuje postawa Piotra Jaroszka to właśnie on popisał się piękną asystą przy tej bramce. W 90 kropkę nad i postawił Tomasz Kąkol który z bliskiej odległości wepchnął piłkę do siatki. Mecz zakończył się wynikiem 3-0 dla Skałki która była zespołem zdecydowanie lepszym lepiej zorganizowanym wszyscy zawodnicy włożyli całe serce w ten mecz byli nieustępliwi walczyli o każdy centymetr boiska czego efektem jest na 2 kolejki przed końcem sezonu pewny awans do 4 ligi.