Skałka Żabnica - BTS Rekord Bielsko-Biała 3 - 1

Skałka: R.Paulus-52 M.Midor-57 T.Kąkol-66

Rekord: M. Chyla 46 samobójcza

Składy:

Skałka: Urbocz - Śleziak, Mazur, Midor, Chyla, Paulus,(Puto 83) Janiś, Pawlus (Stasica 78), Jaroszek( Kąkol 46), Chowaniec, (Brzyski 86) Natanek

Rekord: Marcin Niedziółka - Krzysztof Gawlas, Łukasz Sarga, Marek Klimont, Maciej Byrski (od 69 min. Łukasz Mentel), Szymon Niemczyk, Piotr Szymura, Paweł Jurasz (od 77 min. Aleksander Hola), Piotr Wieczorek (od 60 min. Łukasz Szewczyk), Piotr Bubec (od 46 min. Artur Ulanowski), Mateusz Żemła.

Mecz był rozgrywany pod dyktando Skałki która cały mecz dominowała ,pierwsza połowa nie rozpieściła kibiców głównie walka w środku pola dużo strat jak z jednej strony tak i z drugiej. Druga połowa rozpoczęła się niespodziewanie goście z bielska obieli prowadzenie po błędzie żabnickiej defensywy i niefortunnym wybici jednego z zawodników piłka się odbiła od Michała Chyli i wpadła do bramki. Goście kilka minut po bramce mogli podwyższyć jednak wyczuciem zaimponował bramkarz Skałki.  Gospodarze szybko wzięli się za odrabianie strat w 52 minucie na 1-1 wyrównał Fero Paulus zawodnik ze Słowacji popisał się pięknym strzałem głową po dośrodkowaniu  Tomasza Kąkola którego wprowadzenie no boisko okazało się strzałem w dziesiątkę gdyż wniósł dużo ożywienia na boisko, gra Skałki stała się dynamiczna . Druga bramka padła z rzutu rożnego Marek Pawlus dośrodkował wprost na głowę Mariusz Midora który wykorzystał "prezent" i podwyższył na 2-1. Bramka na 3-1 była oczywiście dziełem  Tomka Kąkola który wykorzystał nieporadność bielskich obrońców i wykończył akcje celnym strzałem.