Skałka Żabnica - LKS Soła Kobiernice 6 - 0 (2-0)

Skład:

Skałka:  Urbacz, Chyla, Mazur, Janiś, Śleziak, (Zwardoń 72), Jaroszek,
Stasica, Pawlus, Paulus, (Kąkol 46) Natanek, (Brzeski 61) Chowaniec
(Słowik 59)

Jak łatwo się domyślić dominacja Skałki w tym spotkaniu była jednomyślna , gracze z Kobiernic ograniczali się do bezmyślnego kopania piłki na aut lub nielicznych kontrataków. Pierwsza bramka padła w 19 minucie jej autorem był Piotr Jaroszek który strzałem z 11 metrów pewnie pokonał bramkarza Soły. Kolejne minuty przynosiły ataki Skałki oraz chwilowe wypady gości w pole karne Żabniczan , po jednym z takich wypadów mogli nawet zdobyć bramkę ale nie wykorzystali nie poradności obrońców Skałki. Druga bramka dla Skałki była autorstwa obrońcy Kobiernic który ostatni się dotknął piłki która po strzale Pawła Stasicy wpadła do bramki było to w 42 minucie. Imponujący jest instynkt trenera Skałki pana Szybieloka który wpuścił na plac gry w 46 minucie prawego pomocnika Tomasz Kąkola jak łatwo się domyśleć gra Skałki stała się pełna życia i dynamizmu , a Kąkol odwdzięczył się w 50 minucie pięknym strzałem w okienko, bramkarz Soły był bez szans . Siedem minut później było już 4-0 podwyższył Rafał Chowaniec strzałem z bliskiej odległości pokonał bramkarza. W 57 minucie na 5-0 strzelił Jaroszek zdobywając swoją drugą bramkę w tym meczu . W 84 mogło być 6-0 lecz strzał Tomka Kąkola trafił w poprzeczkę , jednak co się odwlecze to nie ucieczce bo w 88 minucie Grzegorz Brzyski strzelił szóstą bramkę wykorzystując szereg błędów zawodników Soły. Gracze Skałki obnażyli wszystkie słabe strony zawodników z Kobiernic pewnie wygrywając z ostatnim zespołem z Kobiernic.  Słowa uznania należą się także naszemu bramkarzowi który jak zawsze mobilizował swoich kolegów głośnymi okrzykami pozdro dla Ciebie;)